Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty harmonijkowe prowadzone przez Michała Kielaka – jednego z najbardziej rozpoznawalnych harmonijkarzy w Polsce 😃💥

Spotkanie odbywa się w przestrzeni KATO Blues FACES, gdzie blues ma swoje miejsce 😁 To idealne miejsce, by uczyć się „na scenie”, a nie tylko w teorii.

🎶 W programie:

  • praca z harmonijką diatoniczną (najczęściej w C)
  • techniki bluesowe: bending, vibrato, artykulacja
  • improwizacja i budowanie frazy
  • groove, feeling i sceniczne brzmienie
  • wspólne granie z podkładami lub zespołem

Warsztaty są otwarte dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych – każdy pracuje na swoim poziomie, ale w jednej muzycznej przestrzeni.

⚡ Michał Kielak stawia na praktykę, energię, humor i bezpośredni kontakt z uczestnikami. Pokazuje, jak grać naprawdę, a nie „jak powinno się grać” 💪

🎤 Po warsztatach:

Jam session dla wszystkich‼️
Nie tylko dla harmonijkarzy — zapraszamy gitarzystów, wokalistów, basistów, perkusistów i wszystkich, którzy chcą wejść w bluesowy klimat i pograć razem.