foto: Wojciech Szałata

Koncert do obejrzenia na 3 platformach streamingowych.

https://www.bilibili.com/video/BV1j5411x7bt/

Kulisz & Kielak – #ChDKnaŻywo!

Prosto z zamkniętej sceny Chodzieskiego Domu Kultury – Kulisz & Kielak! ?Zapraszamy do oglądania i udostępniania transmisji! ?

Opublikowany przez Chodzieski Dom Kultury Sobota, 23 maja 2020

https://www.youtube.com/watch?v=o3s49VsIaUM&t=998s

Informacja od ChDK:

7 tysięcy wyświetleń koncertu w ChDK
W minioną sobotę, 23 maja, w Chodzieskim Domu Kultury, w ramach transmitowanych online koncertów, wystąpił bluesowy duet – Adam Kulisz (śpiew i gitara) oraz Michał Kielak (harmonijka ustna). 

Koncert na facebooku został wyświetlony ponad 7100 razy. Nieco ponad połowa z tej liczby to wyświetlenia pochodzące z profilu Chodzieskiego Domu Kultury – pozostałe to wyświetlenia koncertu udostępnionego na innych profilach. 

Uczestniczący w wydarzeniu miłośnicy bluesa napisali też ponad 120 komentarzy, często informując z jakiego miejsca w Polsce, lub innych krajach oglądają przekaz ChDK. 

Koncert, pomimo bardzo kameralnej formuły, okazał się szalenie energetyczny. Muzycy ewidentnie dobrze się bawili i swoim dobrym zarażali publiczność rozproszoną w różnych zakątkach świata. Dzięki komentarzom dodawanym na żywo pod transmisją, pomiędzy występującymi a słuchaczami możliwa była interakcja. Bluesmani reagowali na wpisy przed kamerą, co z kolei potęgowało poczucie wspólnego udziału w imprezie. Jeśli panowie mają tak dobry kontakt ze słuchaczami grając de facto do pustej sali, i kontaktując się z odbiorcami za pomocą tableta, to wyobraźmy sobie, jakie emocje towarzyszą ich występom przed żywą publicznością zgromadzoną w jednym miejscu. 

Koncert można nadal oglądać na profilu Chodzieskiego Domu Kultury na facebooku oraz na kanale ChDK na youtube. 

Gorąco polecamy.